MİNECRAFT V1.20.10.25 / 1.20.1.02 FULL APK (BETA / FİNAL)

Macera hayatta kalma ve strateji oyun grubunun en popülerleri arasında bulunan MİNECRAFT  (BETA / FİNAL) sizlerle. Oyun Play Store’da 154.99TL’dir.   Şimdi https://www.fepna.com/ aracılığıyla en aşağıdan en aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirip keyfini çıkarabilirsiniz.

UYARI: BETA LİNKİNİ  HEMEN AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN, FİNAL LİNKİNİ EN AŞAĞIDA BULUNAN ÜCRETSİZ APK İNDİR BUTONUNDAN İNDİRİP KEYFİNİ ÇIKARABİLSİNİZ.

Oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

BETA LİNK

 

Bilgilendirme 1: Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle   .apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 2 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Android Cihazlarda APK Yükleme Adımları Neler?

  1. Ayarları açın.
  2. Güvenlik kategorisine girin.
  3. "Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver" seçeneğini seçin.
  4. APK dosyasını indirin.
  5. APK dosyasını kurun.

Windows Cihazlarda APK Dosyası Hangi Programla Açılır?

APK dosyası hangi programla açılır?

Android Studio ya da Bluestacks gibi uygulamalar bu iş için uygundur. İndirdikten sonra APK aç sekmesinden APK dosyası indirilebilir. 

 

X